Apbrīnas vērtas ūdens terases, kas pulcē tūristus no visas pasaules
Foto: Shutterstock

Dabiski veidojušās vai cilvēka smagā darba rezultāts – jebkurā gadījumā šīs ūdens terases ir pietiekoši vilinošas, lai ik gadu pulcētu prāvu skaitu tūristus no visas pasaules. Šajā reizē piedāvājam iepazīties ar dabiskajiem baseiniem, kas izkārtojušies vairākos līmeņos. Gan funkcionāli, gan vienkārši skaisti, tie vienaldzīgu neatstās nevienu.

Siltie avoti Toskānā

"Saturnia" karstie avoti atrodas vienā no Itālijas gleznainākajiem reģioniem – Toskānā. Tie ir dabīgi termālie avoti, kas jau kopš antīkajiem laikiem izmantoti gan atpūtai, gan veselības atgūšanai. Arī mūsdienās šī ir iecienīta relaksācijas vieta kā ziemā, tā vasarā.

Leģenda vēsta, ka avoti radušies, kad Jupiters dusmās šķīlis zibeni, gribēdams trāpīt Saturnam. Nošāvis gan garām, bet šo dusmu rezultātā radies brīnumskaists avots, veidojot dabīgu spa. Nosaukums, protams, radies par godu laimīgi neskartajam Saturnam.

Apbrīnas vērtas ūdens terases, kas pulcē tūristus no visas pasaules
Foto: Shutterstock

Ūdens šajos avotos vienmēr ir patīkami silts – ap 37,5 grādiem pēc Celsija, turklāt tas ir bagāts ar dažādiem ārstnieciskiem minerāliem. Vairāk par šo vietu lasi te.


Tags

Dabiskie baseini Itālija Ķīna Peru Turcija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form