Apciemojot Milānu: piecas idejas dienas ekskursijām ārpus metropoles
Foto: Shutterstock

Staigājot pa Milānu, var aizmirsties, ka tikai stundas attālumā ārpus dzīvīgās pilsētas eksistē arī cita pasaule – skaisti ezeri, viduslaiku pilsētas, kalnu ainavas un vēsturiski dārgumi apskates objektu veidolā. Ja gribas izbaudīt citu emociju gammu, "Lonely Planet" iepazīstina ar piedzīvojumu pilniem dienas ceļojumiem, kurp doties gūt daudzveidīgus iespaidus.

Itāliju daudzi dēvē par savu sapņu zemi, kurā kaut ko īpašu sev atradīs katrs kārotājs. Tur ir gan dabas brīnumi, kas liek elpai aizrauties, pasaulslavenas apskates vietas, kultūras mantojumi un bagātīga kulinārā pasaule, gan arī patīkams, dienvidniecisks klimats. Starp pilsētām izceļama Roma, Venēcija, Boloņa, kā arī mazāk zināmās pērles, taču sava vieta noteikti ierādāma Milānai.

Milāna ir Itālijas otrā lielākā pilsēta – tai ir bagāta vēsture, izcilas mākslas kolekcijas, modernas tehnoloģijas un radošuma pārpilnība. Fantastiski skaistais, baltais Milānas Doms ir pilsētas simbols. Ieeja tajā ir bez maksas, vien jāiziet drošības kontrole. Katedrālē ir daudz interesantu un vēsturisku skulptūru un citu apskates objektu.

Interesantu ceļojuma stāstu par to, kas redzēts Milānā, lasi šeit, bet te uzzini, kurp slavenajā pilsētā varēsi ieiet bez maksas.

Savukārt turpinājumā iepazīsties ar skaistajiem galamērķiem, kas atrodas netālu no pilsētas!

Tags

Iedvesma ceļotājiem Itālija Milāna

Comment Form