Beidzot vieni! Ideālas atpūtas vietas, kur bērnus neielaiž
Foto: Shutterstock

Varbūt jums nav bērnu. Varbūt vajag atpūtu no netīrām autiņbiksēm un dejošiem ponijiem. Vienalga, kāds būtu iemesls, kāpēc meklējat relaksāciju vai romantiku bez bērnu saceltas kņadas, ir pasaulē vietas, kur to laipni piedāvā. Lūk, vietas un pakalpojumi, kas domāti tikai pieaugušajiem un kļūst arvien populārāki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Plānošana

Pirmkārt, pirms doties atvaļinājumā, vienmēr svarīga ir plānošana, kas nozīmē – lai izvairītos no skaļām pludmalēm, kur atpūšas ģimenes ar bērniem, vērts pameklēt tādas, kur visticamāk, bērnu nebūs, piemēram, modīgā Maiami Dienvidu pludmale (South Beach) vai kāda klinšaināka un grūtāk pieejama piekraste, kur bērniem fiziski nav viegli nokļūt, vai arī tādas vietas, kas nav labiekārtotas un ar visām ģimenēm nepieciešamām ērtībām. Tāpat kūrortos daudzas viesnīcas piedāvā atpūtu privātās pludmalēs, kas ļaus izvairīties no ģimenēm, kuras īrē apartamentus kaut kur piekrastes pilsētā un izmanto publisko pludmali.

Vēl viens tradicionāls ģimeņu atpūtas galamērķis ir nacionālie parki. Par laimi, tajos parasti ir kilometriem garas pastaigu, velobraukšanas un trekinga takas, tāpēc ar labas kartes palīdzību nebūs grūti saprast, kuras ir tās vietas, kur skati un daba būs īpaši skaisti, bet ģimenes ar bērniem nesatiksiet. Turklāt, ja varat ieplānot atpūtu ne vasaras atvaļinājumu un skolēnu brīvlaiku laikā – dariet to.

Beidzot vieni! Ideālas atpūtas vietas, kur bērnus neielaiž
Foto: Shutterstock

Laba izvēle atpūtai bez bērniem būs došanās, piemēram, vīna tūrē tepat Eiropā vai kur tālāk. Iespējamība, ka šādā ceļojumā sastapsiet daudz bērnu, ir tiešām niecīga. Lūk, iecienītākie vīna baudīšanas maršruti.

Ja plānojat doties brīvdienās uz kādu pilsētu, noteikti ņemiet vērā iepriekšējo padomu – rezervējiet atvaļinājumu "nesezonā" jeb laikā, kad nav skolēnu brīvdienu, un arī atpūta būs lētāka. Tāpat dažos padomu portālos pat iesaka pirms došanās uz kādu lielāku apskates objektu, piemēram, muzeju, iepriekš piezvanīt un pārliecināties, vai nav paredzēta kāda skolas ekskursija, kas traucēs baudīt mākslu.

Dodieties uz pieaugušo izklaides vietām – klubiem, bāriem, mākslas galerijām, nelieliem veikaliņiem, kā arī vakariņas ieturiet vēlāk, kad restorānos ģimenes ar bērniem jau paēdušas.

Ja arī lidot vēlaties bez apnicīgās raudāšanas un čīkstēšanas blakus, nejūtoties kā bezsirdīgi mietpilsoņi, kas neiecietīgi aizrāda brēkuļa "īpašniekiem", ka viņu atvase tiešām traucē, tad vērts izvēlēties aviokompāniju "Air Asia", kas jau vairākus gadus piedāvā iespēju par nelielu piemaksu rezervēt vietu vienā no ekonomiskās klases pirmajām septiņām rindām jeb tā saucamajā "klusajā zonā", kur netiek sēdināti bērni līdz desmit gadu vecumam. Vairāk informācijas.

Bet ja šāda plānošana un meklēšana nav jūsu stiprā puse un gribat būt droši, ka neviens neskraidīs apkārt un neraudās blakus, lūk, vietas, kur bērniem ieeja ir liegta.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form