Brīvdienas Turcijā: astoņi apskates vērti galamērķi ārpus kūrortiem
Foto: Shutterstock

Lai gan Turcija slavena ar silto klimatu un kūrortiem, daudz aizraujoša tur atradīs arī vēstures pazinēji, mākslas un dabas mīļotāji. Turcijā spilgtā dažādu kultūru un pretstatu mozaīka redzama gandrīz uz katra soļa. Ko tur apskatīt? Lūk, tūrisma operators "Kidy Tour" iesaka vairākas idejas apskates vērtām vietām un aizraujošām nodarbēm Turcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Paradīze zemes virsū – Turcijas Zaļais kanjons

Brīvdienas Turcijā: astoņi apskates vērti galamērķi ārpus kūrortiem
Foto: Shutterstock

Zaļais kanjons ir dambja būves rezultātā mākslīgi veidots ezers, kas atrodas aptuveni 70 kilometru attālumā no Alānijas. Vizināšanās ar kuģīti Zaļajā kanjonā būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas mierīgi pavadīt dienu, izbaudīt sauli, kalnu skaistumu un veldzēšanos smaragdzaļajā ūdenī.

Tā kā ezers ir mākslīgi veidots, tuvāk krastam no kuģīša joprojām var redzēt zem ūdens palikušos kokus un māju jumtus, kas rada noslēpumainu atmosfēru. Minerāliem bagātais Zaļā kanjona ūdens ir ļoti tīrs un krāsojas īpatnēji zaļā tonī, tādēļ šī ir viena no tūristu iecienītākajām vietām elpu aizraujošu fotogrāfiju uzņemšanai un dabas baudīšanai – kokiem apaugušajā klinšainajā apvidū ir daudz putnu un pa stāvajām kalnu nogāzēm pastaigājas kalnu kazas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form