Ceļojums ziemā: astoņi aktuāli galamērķi braucienam šajā gadalaikā
Foto: Shutterstock

Decembris straujiem soļiem tuvojas izskaņai, un pavisam drīz pirmajam ziemas mēnesim būs likts punkts. Taču tas nebūt nenozīmē, ka gadalaiks ir gatavs atvadīties, tāpēc vēlamies tevi iepazīstināt ar aktuāliem un interesantiem ceļojumu galamērķiem gada aukstākajā periodā – sev tīkamas vietas atradīs gan siltās saules tīkotāji, gan īstas ziemas meklētāji.

Japāna

"National Geographic" vēsta, ka viena no valstīm, uz kuru apsvērt ziemas ceļojumu, ir Japāna. Ziemas laikā daudzas no tās vietām pārtop par kārtīgi pasaku zemi, un dažādie festivāli tikai piešķir papildus gadalaika šarmu. Ziemā paveras skaists skats uz spilgti sarkanajiem torī vārtiem Japānā, un arī populārā Ujicha zaļā tēja šķiet vēl vairāk iederīga.

Februāra sākumā Japānā norisināsies aizraujošais Saporo sniega festivāls (Sapporo Snow Festival), kura laikā vairāk nekā 250 dažādas skulptūras izgaismojas visās varavīksnes krāsās – šogad festivāls notiks jau 69. reizi, un katru gadu to apmeklē aptuveni divi miljoni cilvēku.

Vēl viena aizraujoša atrakcija Japānā tieši ziemas laikā ir saistīta ūdenskritumiem jeb Sounkyo ledus ūdenskritumu festivālu. Norise festivālam ir visnotaļ ilga – no janvāra līdz martam, kad Išikarī (Ishikari) upes krastos tiek izveidotas vairāk nekā 30 lielas un mazas ledus skulptūras, kuru augstums sasniedz 15 metrus. Skats nedaudz atgādina ziemas pils ainavu!

Ar dažādām pārsteidzošām vietām mītiskajā Japānā vari iepazīties šajā rakstā.

Tags

Austrija Beliza Japāna Kambodža Slovākija Zviedrija Vjetnama

Comment Form