Deviņas aizraujošas un nervus kutinošas atrakcijas, ko vērts izmēģināt
Foto: Kadrs no video

Atrakcijas un dažādas izklaides iespējas nebūt nav piemērotas tikai bērniem. Ļoti daudzas no tām saista arī gados pieredzējušākus ļaudis. Turpinājumā piedāvājam deviņas aizraujošas atrakcijas, ko noteikti vērts izmēģināt. Vai tev pa spēkam ir tās visas?

Neparasts sliežu ceļš caur Kambodžas rīsu laukiem

Bambusa vilcieniņš jeb "nori", kā to dēvē vietējie, ir slavena tūristu atrakcija Kambodžā, Batambangas pilsētā. Plakanā platforma, uz kuras var sakāpt vairāku cilvēku kompānija ar visām mantām, pa sliežu ceļu traucas cauri varenajai Kambodžas dabai.

Deviņas aizraujošas un nervus kutinošas atrakcijas, ko vērts izmēģināt
Foto: Shutterstock


Šis slēptais sliežu ceļš, kuru savulaik apkaimes iedzīvotāji izbūvēja paši saviem spēkiem, savieno divus vietējos ciemus un piedāvā apskatīt Kambodžas dabas bagātības, kādas lielajās pilsētās neizdosies atrast. Platforma ir gatavota no bambusa, bet tai pievienots neliels motoriņš, kas palīdz neparastajam transportlīdzeklim sasniegt aptuveni 40 kilometru stundā ātrumu.

Svarīgi piebilst, ka sliedes ir tikai vienas – tātad gan turp, gan atpakaļ ceļotāji brauc pa vienu un to pašu ceļu. Reizēs, kad no abām pusēm brauc neparastais transportlīdzeklis ar zinātkāriem tūristiem, tā kompānija, kurā ir mazāk cilvēku, piekāpjas – viņu "nori" tiek nocelts no sliedēm, lai dotu iespēju otram pabraukt garām, vēstīts "Trip Advisor".

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form