Deviņas apburošas Itālijas salas, uz kurām doties vasaras atpūtā
Foto: Shutterstock

Itālija var lepoties ar skaistu piekrastes līniju, bagātīgu kultūras bagāžu un pasaulē atpazīstamu kulināriju, kuras dēļ vien ir vērts uz turieni braukt. Visu šo lietu apvienojumu iespējams gūt ne tikai slavenajās pilsētās, bet arī tuvējās salās, kas ceļotājiem piedāvā daudzveidīgu atpūtu. Lūk, "PandoTrip" iepazīstina ar 10 salām, uz kurām doties kādā no tuvākajiem atvaļinājumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Filikudi


Deviņas apburošas Itālijas salas, uz kurām doties vasaras atpūtā
Foto: Shutterstock

Sala, kuru apdzīvo aptuveni 300 cilvēku, var lepoties ar dzirdi zilajiem apkārtnes ūdeņiem, apslēptajām alām, daudzveidīgu krasta līniju un dažiem ciematiem, kuru mūri slēpj gadsimtiem senus stāstus. Tiek vēstīts, ka salā ir tikai viena pludmale, kas atbilst standarta vietas raksturojumam, tāpēc šo pasaules salu vairāk iecienījuši pārgājienu mīļotāji un dabasskatu mednieki, kuri meklē mierpilnu un gleznainu galamērķi.

"Lonely Planet" raksta, ka salas kontūra no konkrētiem leņķiem izskatās pēc gliemeža. Šī daudzu neiepazītā sala atrodas Itālijas dienvidos, un tajā iespējams nokļūt no Sicīlijas. Vietas skaistums slēpjas unikālajos skatos – par vēl septiņām vietām, kuras Itālijā saucamas par dabas brīnumiem, uzzini te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form