Deviņas apskates objektiem bagātas un gleznainas vecpilsētas
Foto: Shutterstock

Vecpilsētas nudien vilina. Vēsturiski objekti, senas ēkas un šauras ieliņas – kā gan ko tādu palaist garām? Iedvesmojoties no tūrisma ceļveža "Pandotrip", tuvāk palūkosimies uz deviņām šarmantām vecpilsētām no visas pasaules. Iekārtojies ērtāk un dodies virtuālā piedzīvojumā!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Heidelberga, Vācija

Heidelberga Vācijā (titulattēlā) normālos apstākļos ir gana populārs tūristu galamērķis. Galvenais, kas piesaista ceļotāju uzmanību šai pilsētai, ir tās vēsturiskās viduslaiku un baroka stila ēkas, tajā skaitā slavenās Heidelbergas pilsdrupas. Tāpat vērts pieminēt, ka šī ir Vācijas senākā universitātes pilsēta, turklāt, kā "Tūrisma Gids" skaidroja jau iepriekš, šeit studējuši arī vairāki latviešu dižgari, piemēram, Zenta Mauriņa.

Heidelbergā atrodas arī dažādi patīkami un skaisti pilsētas laukumi un dārzi, kas kļuvuši par iecienītām tikšanās vietām, jo teju ikviens garāmgājējs izjutīs vilinājumu apstāties un te pavadīt laiku, vēsta Heidelbergas oficiālais ceļvedis.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form