Deviņas brīnumainas vietas, kurās iespējams veldzēties neticami dzidrā ūdenī
Foto: Shutterstock

Aizver acis un iztēlojies, kā peldi siltajos, tropiskajos ūdeņos... Visapkārt ūdens ir izteikti kristāla dzidrs un, spožajos saules staros atspīdot, ir iespējams redzēt krāsainās zivtiņas. Zeme nav sasniedzama, taču to tik labi var saskatīt, ka šķiet – vieta ir pavisam sekla. Tomēr izdzīvot šādu scenāriju nav nereāli – šādas vai līdzīgas vietas nudien pastāv! Iedvesmojoties no "Pandotrip", piedāvājam iepazīties ar deviņām vietām, kurās iespējams veldzēties neticami dzidrā ūdenī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lampedūza, Itālija

Deviņas brīnumainas vietas, kurās iespējams veldzēties neticami dzidrā ūdenī
Foto: Shutterstock

Lampedūza ir sala, kas atrodas starp Itāliju un Āfriku. Šī sala savā piedāvājumā ir visatšķirīgākā. Kāpēc? Iemesls ir meklējams tās novietojumā, jo salā, kā iepriekš jau vēstīja "Tūrisma Gids", ir apskatāma arī Ziemeļāfrikai raksturīga flora un fauna. Lampedūza bijusi sena makšķernieku paradīze, kas, protams, daļēji ir saglabājusies arī mūsdienās, jo jūras veltes un to produktu pārdošana veido daļu no salas ekonomikas.

Salas apmeklētāji cenšas aizbēgt no savas dzīves un rutīnas, meklējot kristāldzidro ūdeni un patīkamu atpūtu. Runājot par pludmalēm, populārākā ir "Spiaggia dei Conigli", kas "Trip Advisor" Eiropas skaistāko pludmaļu topā, kuras apmeklēt 2019. gadā, ieņem otro vietu aiz Končas pludmales Spānijā. Vairāk par izveidoto sarakstu lasi te.

Ko vēl apskatīt Itālijā, meklē šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form