Gluži kā uz citas planētas: neparastie akmeņi Kanādā
Foto: Shutterstock

Vēlies sajusties gluži kā uz citas planētas? Tad nebūs jāpamet Zeme, bet gan jādodas vien uz Kanādu, jo tieši tur, Orionas apkārtnē, Albertā, iespējams sajusties gluži kā uz Marsa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kas šajā vietā tik īpašs? Tie ir milzu akmeņi, kas pasaulē plašāk pazīstami pēc nosaukuma "Red Rock Coulee". Daži no tiem ir vareni lieli, pārsniedzot augstumā pat cilvēku, turklāt ugunīgi sarkani un skaisti.

Vēl īpašāku, protams, šo vietu padara tas, ka akmeņi atrodas nekurienes vidū – tur valda fantastisks klusums un nenomāc tūristu pūļi. Tomēr tas galvenokārt ir tāpēc, ka vieta nav vienkārši sasniedzama un nav pa ceļam uz kādu citu apskates objektu, minēts tūrisma ceļvedī "Atlas Obscura".

Pastaigājoties pa teritoriju un iepazīstot to, sarkanie akmeņi nudien liek prātot, kā šāds dabas brīnums izveidojies – akmeņi ir visai vareni un gluži kā izmētāti pa teritoriju. Tieši neparastās ainavas dēļ daudzi steidz šo vietu salīdzināt ar Marsu.

Jāpiebilst, ka akmeņi, lai gan galvenais cilvēku magnēts uz šo vietu, nav vienīgais skaistais aspekts teritorijā – ļaudis tur var izbaudīt ar fantastiskos līdzenumus, kas īpaši maģiski, kā izceļ tūristi, ir saullēktā vai saulrietā.

View this post on Instagram

A post shared by Darin Clisby (@darinclisby) on Jul 27, 2018 at 1:05am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mark Cogan (@skymanblue) on Sep 2, 2019 at 11:44am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Doug Hider (@doughider_ab) on Jun 8, 2019 at 10:49am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Doug Hider (@doughider_ab) on Jun 5, 2019 at 5:15pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by It Works For Bobbi (@itworksforbobbi) on May 30, 2019 at 8:11am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Canadian Badlands Tourism (@canadianbadlands) on Nov 20, 2018 at 9:35am PST

View this post on Instagram

A post shared by Indie Go (@indie_go_190) on May 29, 2018 at 11:28am PDT

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form