Hinni kanjons Igaunijā, ko vērts apmeklēt
Foto: Loodusegakoos RMK/Visitestonia.com

Hinni kanjons noteikti ir vieta, ko vērts apskatīt, dodoties uz Igauniju, – tur skatam paveras skaista daba, ļaujot pilnvērtīgi atslēgties no ikdienas steigas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Hinni kanjons meklējams Hānjas dabas parkā, un, kā teikts oficiālajā ceļvedī "Visit Estonia", tā ir unikāla kanjona ieleja visā Igaunijā. Kanjonā iespējams lūkoties uz 15 līdz 20 metrus dziļu un 300 metrus garu ieleju ar stāvām nogāzēm, kuru papildina maigi čalojošs strautiņš.

Pastaiga pa šo vietu ir visai varena. Uz ielejas stāvo nogāžu augstajām klints sienām aptuveni 200 metru platumā un piecu līdz sešu metru augstumā paveras burvīgs smilšakmens atsegums. Izklausās fantastiski, ne tā?

Hinni kanjons Igaunijā, ko vērts apmeklēt
Foto: Loodusegakoos RMK/Visitestonia.com

Tomēr ne tikai klinšainie atsegumi piesaista uzmanību. Gājienu īpašu padarīs gan koka laipiņas, gar kurām izvietota informācija zinātkārajiem, gan jau avoti, gan arī zaļojošie meži.

Ko vēl apskatīt Igaunijā, ja ceļi veduši uz šo pusi, atradīsi šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form