Ieeja aizliegta: septiņas vietas pasaulē, kurās bez īpašas atļaujas iet nav atļauts
Foto: Shutterstock

Pandēmija pilnībā mainījusi lietu kārtību pasaulē. Šobrīd cilvēki tiek aicināti atbildīgi izturēties pret nopietno stāvokli, pēc iespējas vairāk paliekot mājās un izbaudot virtuālās vides piedāvājumu. Taču, pat ja ļoti gribētos, pasaulē ir vietas, kurās ne par kādu naudu nevarēja tikt pirms vairākiem gadiem, kā arī, visticamāk, nevarēs ieiet arī pēc situācijas nostabilizēšanās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Business Insider" apkopojis septiņas vietas pasaulē, kurās bez īpašas atļaujas iet nav atļauts.

Čūsku sala, Brazīlija

Gandrīz 100 kilometru attālumā no Sanpaulu atrodas sala ar nosaukumu Queimada Grande. Pirmajā brīdī varētu šķist, ka došanās uz to būtu lielisks variants cilvēkiem, kuri vēlas izbaudīt eksotisku ceļojuma pieredzi, taču patiesībā šī sala jau gadu desmitiem ir neapdzīvota. Iemesls meklējams tajā, ka vietu par mājām sauc nāvējošas čūskas.

Vienu kvadrātmetru šajā salā apdzīvo viena līdz piecas čūskas. Ja šis fakts nešķiet jau gana biedējošs, tad jāpiebilst, ka tās patiesi ir vienas no bīstamākajām pasaulē. Arī čūsku garumi un indes spēcīgums ir atšķirīgs, tāpēc varas iestādes stingri aizliedz tās apmeklēšanu tūristiem.

Šajā rakstā apkopotas 10 lietas, kuras vērts zināt pirms došanās uz Brazīliju.

Tags

Islande Brazīlija Londona Ņujorka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form