Izplāno savu vasaras ceļojumu: interesanti galamērķi Lietuvā, kurp doties ar ģimeni
Foto: Lithuania.travel arhīvs

Tā kā tālāki galamērķi vēl joprojām ir nesasniedzami, bet no 15. maija tiek atvērtas iekšējās robežas iedzīvotāju kustībai un iespējams organizēt tūrisma braucienus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā, var sākt prātot par kādām brīvdienām vai atvaļinājumu kaimiņvalstīs.

Šajā reizē "Tūrisma Gids" kopā ar "Lithuania.travel" izraudzījās vairākas vietas, kas kalpos par lieliskiem galamērķiem ģimeniskai atpūtai Lietuvā – protams, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus, saudzējot gan sevi, gan citus. Iespējams, tieši kāds no šo vietu apmeklējumiem krāšņi iespiedīsies kā tavs šīs sezonas spilgtākais mirklis.

Te vērts atgādināt, ko "Delfi" skaidroja jau iepriekš – pēc atgriešanās no Lietuvas vai Igaunijas nav jāievēro 14 dienu pašizolācija. Savukārt šeit vari apskatīt, kādi ierobežojumi jāņem vērā Baltijas teritorijā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form