Kā uz citas planētas: vietas, kas pārsteidz ar neparastu ainavu
Foto: Vida Press

Nav vairs jāatgādina, ka daba spēj pārsteigt ik uz soļa. Apbrīnas vērtas vietas varam atrast un apjūsmot jau ikdienā, nemaz nerunājot par konkrētām vietām uz pasaules, kur daba pārspējusi pati sevi un radījusi ko pavisam neparastu. Šoreiz "Tūrisma Gids" apkopojis tūristu iecienītus galamērķus, kas pārsteidz ar savu ainavu un liek padomāt divreiz – vai patiešām nesapņojam.

Dabiskie baseini Austrālijā

Kā uz citas planētas: vietas, kas pārsteidz ar neparastu ainavu
Foto: Shutterstock

Izteikti apaļi izliekumi un tīrs ūdens – Austrālijas dabiskie baseini nudien iekarojuši tūristu sirdis. Un kā gan citādāk, ja klinšainā piekraste liek sajusties gluži kā uz pilnīgi citas planētas, jo klintīs izveidojusies perfekta un neierasta astotnieka forma.


Dabiskie baseini, kas ieņēmuši interesantas formas, tostarp perfektu astotnieku veidolu, patiešām liek elpai aizrauties. Agrāk tā bijusi visai nepopulāra vieta, ko zinājuši vien daži, bet pēdējo gadu laikā simpātijas tūristu vidū ir augušas. Austrālijas viesi labprāt dodas uz šo klinšaino vietu, lai redzētu dabas brīnumu savām acīm, bet pārgalvīgākie arī nolemj riskēt vairāk un lēkt iekšā, iespējams, pat nemaz neapjaušot, cik tas ir bīstami.

Kā uz citas planētas: vietas, kas pārsteidz ar neparastu ainavu
Foto: Shutterstock

Lai aplūkotu šo vietu savām acīm, vajadzēs izraudzīties īpaši piemērotu laiku – kad ūdens līmenis ir augsts vai bango lieli viļņi, interesantās formas astotniekus saredzēt nevar. Savukārt vienmēr, dodoties uz šo ne visai drošo vietu, visiem atpūtniekiem jābūt vērīgiem – mēdz gadīties, ka pēkšņi jūra satrakojas un lielie viļņi ir tik spēcīgi, ka burtiski gāž no kājām, atgādina "Daily Mail". Plašāk lasi te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form