Nebeidz šarmēt pat ziemā: idejas atpūtai svaigā gaisā tepat Lietuvā
Foto: Shutterstock

Kamēr garās atvaļinājuma dienas tiek taupītas vasarai, ziemas perioda nedēļas nogales vai dažas brīvās dienas var izmantot, lai iepazītu tuvāk kaimiņvalstis un tur apslēptos dārgumus. Lietuva ir pārsteidzoši skaista visos gadalaikos, un brauciena plānā var iekļaut gan lielo pilsētu, gan arī ziemīgo dabas ainavu apskati.

Pastaiga sniega kurpēs

Ja gribas doties baudīt ziemu, iekāpjot kārtīgās sniega kurpēs, Lietuvā ir iespēja izstaigāt skaistu maršrutu, kurš ved līdz pat iespaidīgajai Trāķu pilij. Visu inventāru var iznomāt uz vietas (īpašās sniegta kurpes, nūjas) un gida pavadībā doties cauri sniegotajām takām.

"Trip Advisor" atsauksmēs tiek minēts, ka vēlams skatīt prognozes, jo tieši sniegotajā laikā ceļš būs visinteresantākais – arī bez sniega doties neierastā pastaigā "neesot ne vainas", taču visu pilnību iespējams gūt tieši tad.

Ceļš sākas no Varnikai meža un ved pāri arī aizsalušajiem ezeriem (protams, šis posms var tik mainīts, ja ledus kārta nav pietiekami bieza, tad var doties pa tiltu) – pārgājiena kulminācijā tiek sasniegta Trāķu pils, kas ir grandioza, nocietināta valdnieku rezidence uz salas Galves ezera vidū. Sarkano ķieģeļu celtne ir viens no apmeklētākajiem Lietuvas objektiem, un tā celta 15. gadsimtā.

Source

Tūrismagids

Tags

Aktīvā atpūta Iedvesma ceļotājiem Lietuva Viļņa
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form