Neparasti skaistas vietas, kas jau gadu gadiem ir pamestas
Foto: Vida Press

Gadu gadiem pamestas un jau kādu laiku iemantojušas tūristu simpātijas – to pavisam noteikti var teikt par šīm neparasti skaistajām vietām, kas reiz dažādu iemeslu dēļ tika aizmirstas nebūtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Krako

Neparasti skaistas vietas, kas jau gadu gadiem ir pamestas
Foto: Shutterstock

Spoku pilsētas titulu izpelnījusies un nu jau kļuvusi par tūristu apbrīnas objektu – arī Itālijā atrodama šāda vieta.

Celta 13. gadsimtā, Krako bijusi nozīmīga pilsēta ar labiem nocietinājumiem, taču laika posmā no 1892. līdz 1922. gadam pilsēta piedzīvoja milzīgu emigrācijas vilni. Šajā laikā pilsētas iedzīvotāji saskārušies gan ar dažādām draudīgām dabas stihijām, gan cīnījušies ar to radītajām sekām, gan arī stājušies pretī citām grūtībām, zudinot cerības par mierīgu dzīvi. Pēdējo punktu Krako iemītniekiem pielika kāds nogruvums 1963. gadā, kas pilnībā pazudināja jebkādu rosību šajā gleznainajā vietā.

Šobrīd vieta ir visai populāra un iecienīts Itālijas tūrisma galamērķis. Augstā vērtē tā ir ne tikai ziņkārīgo valsts viesu vidū, bet arī filmu veidotāju acīs, kas labprāt izvēlas Krako filmēšanas nolūkos.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form