Pieci interesanti skatu torņi, kas izceļas ar savu konstrukciju un unikālajiem skatiem
Foto: Shutterstock

Ceļotāji ir iecienījuši skatu torņus, un dodoties braucienos, labprāt tajos uzkāpj, lai paraudzītos uz apkārtni no cita skatu punkta. Šoreiz "Tūrisma Gids" ir izraudzījies piecus interesantus spirālveida skatu torņus, kas izceļas ar savu interesanto konstrukciju, dažādajām iespējām un unikālajiem skatiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vācijā


Vācijā, konkrētāk Bavārijas mežu sirdī, 2009. gadā tika atklāts un vēlāk arī pilnveidots interesants dabas tūrisma objekts – pastaigu taka virs koku galotnēm jeb "Baumwipfelpfad" un ovālas formas milzu koka skatu tornis.


Pastaigu ceļš ved astoņus līdz 25 metrus augstu starp koku galotnēm, skaistā, cilvēku neskartā mežā. Tas ļauj palūkoties uz gleznaino apkārtni no unikālas perspektīvas. Kopējais pārgājienu ceļa garums ir 1,3 kilometri, ļaujot ielūkoties tur, kur parasti cilvēki netiek. Šī taka sākas vai noslēdzas interesantā arhitektūras objektā – koka skatu tornī, kas ir 44 metrus augsts un paver fantastisku skatu pat pāri Vācijas robežām, jo atrodas pavisam netālu no Vācijas un Čehijas robežas. Visapkārt redzami krāšņi meži, bet tālumā arī Bavārijas Alpi un tiem raksturīgā ainava. Plašāk lasi te.

Tags

Skatu torņi ASV Čehija Dānija Ņujorka Slovākija Vācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form