Pieci tuvāki un tālāki galamērķi, kas ies pie sirds dabas mīļotājiem
Foto: Shutterstock

Daba ir mūsu vērtība, bagātība un saudzējamais dārgums. Kad ikdienas straujais ritms pārlieku nogurdina, tā vislabāk palīdz atgūt spēkus. Tā pārsteidz ar savu krāšņumu, neatkārtojamību un enerģiju. Tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka iedvesmojošus ceļojumu galamērķus dabas varenuma baudīšanas kārotājiem.

Bali ūdenskritumi

Bali sala ir Indonēzijas lepnums, kas ik gadu vilina dabas eksotikas kārotājus no visas plašās pasaules. Sala izceļas ar brīnišķīgām pludmalēm, skaistu vulkāniskas izcelsmes dabu, grandioziem tempļiem, neticami draudzīgiem vietējiem iedzīvotājiem un fantastiskām jogas un meditācijas praksēm. Tomēr īpašas pieminēšanas vērti ir tās ūdenskritumi – dziļi zaļojošas dabas ielokos, no akmeņainas klints krītoši jūras viļņos, pazūdoši klinšu alu labirintos.

Adrenalīna kārotājiem savā ūdenskritumu ekspedīcijā noteikti ir jāieplāno Aling-Aling ūdenskritums, kurš ir 35 metrus augsts – neizdzēšamas atmiņas visam mūžam.

Pieci tuvāki un tālāki galamērķi, kas ies pie sirds dabas mīļotājiem
Foto: Shutterstock

Par vienu no romantiskākajiem Bali ūdenskritumiem tiek uzskatīts Singsing ūdenskritums, kas atrodas netālu no Lovina ciematiņa. Šī ūdenskrituma viesi tiek aicināti ļauties nomierinošajām ūdenskrituma skaņām, baudot krāšņo ainavu un īpašo atmosfēru.

Savukārt dabas varenuma baudījumam nedrīkst izlaist arī Bali augstāko ūdenskritumu Gitgit, kura augstums ir 45 metri. Šis varenais ūdenskritums atrodas ciematā ar tādu pašu nosaukumu.

Bali salas apciemojumam nav laika apstākļu ierobežojumu, tur 365 dienas gadā valda vasara.

Comment Form