Savdabīgas naktsmītnes, kur pavadīt neaizmirstamas brīvdienas
Foto: AP/Scanpix/LETA

Ja allaž ceļojumos tīko pēc iespējas interesantākām naktsmītnēm, tad šis raksts noteikti būs piemērots tev. Nakšņot kartupelī, čiekurā vai "Zvaigžņu karu" paradīzē? Lūk, piecas savdabīgas brīvdienu mājas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Namiņš mežu biezoknī, kas atgādina čiekuru

Neparastas vietas, kur nakšņot, šobrīd netrūkst. Un to pierāda arī plašais dažādo mājiņu piedāvājums. Uz visu naktsmītņu fona izceļas arī kāda neparasta mājiņa Kalifornijā, ASV.

Kāpēc šī mājiņa ir tik piesaistoša? Pirmkārt, tās atrašanās vieta. Tā atrodas absolūtā meža biezoknī, un to ieskauj tikai koki, kas, protams, nozīmē, ka atpūta būs patīkami netraucēta. Otrkārt, nelielā mājiņa atrodas kokā, kas piešķir šīs vietas apciemojumam īpašu odziņu. Treškārt, šīs būves forma ir visai neparasta – tā atgādina čiekuru. Vai tagad esi pārliecināts, ka nakšņošana šeit varētu būt vesels piedzīvojums?

Neparastā mājiņa atgādina čiekura aprises un iekļauj stiklotas detaļas, ļaujot lūkoties uz apkārtni. Guļot gultā, paveras burvīgs skats uz netraucēto dabu un debesīm.

Savdabīgas naktsmītnes, kur pavadīt neaizmirstamas brīvdienas
Foto: instagram.com/o2_treehouse/

Lai arī nakšņošanai šī vieta ir piemērota, tā nav bezizmēra – tajā pietiek vieta tikai lielai gultai, savukārt pārējās ērtības, tostarp labierīcības, būs jāmeklē būvē, kas atrodas blakus.

Šo unikālo iespēju piedāvā uzņēmums "O2 Treehouse", kas kopš 2005. gada specializējas dažādu interesantu namiņu veidošanā.

Lasīt vairāk

Tags

Tūristu iecienītas naktsmītnes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form