Savdabīgi zili, zaļi un rozā: valdzinoši ezeri visā pasaulē
Foto: Shutterstock

Daba pavisam noteikti prot pārsteigt, un to pierāda arī šie neparastie ezeri, kas iekrāsojušies dažādos toņus, atkal un atkal pārsteidzot ikvienu ar savu košumu. Šajā reizē "Tūrisma Gids" izraudzījies vairākus neparastu krāsu ezerus no visas pasaules. Šādā drūmā rudens dienā pavisam noteikti nepieciešama krāsu terapija!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Velna vanna Jaunzēlandē

Jaunzēlandes "Waiotapu" termālajā rezervātā var atrast daudz burbuļojošus un interesantus ezerus, tomēr, iespējams, šis, kas tiek saukts arī par Velna vannu, ir visinteresantākais un pārsteidzošākais.

Īpašu šo ezeru padara tā koši zaļā krāsa, kas pavisam noteikti izceļas uz pārējo fona. Kā minēts "Atlas Obscura", krāsa radusies, pateicoties sēra nogulsnēm un minerālu mijiedarbībai. Tieši šī iemesla dēļ ezers ir viens no iecienītākajiem tūristu apskates objektiem apkārtnē, jo ļauj paraudzīties, cik gan dažāda un savāda var būt daba.

Savdabīgi zili, zaļi un rozā: valdzinoši ezeri visā pasaulē
Foto: Shutterstock

Tiesa, kāpēc ezers ieguvis šādu nosaukumu, īsti skaidrs nav. Tomēr, ņemot vērā tā īpatnējo izskatu, būtu gluži vai neticami, ja tam netiktu piedēvēts kāds ellišķīgs nosaukums.

"Waiotapu" jeb "svēto ūdeņu" valstībā atrodami vairāki interesenti ezeri. Cits iekrāsojies oranžā krāsā, cits nemitīgi un iespaidīgi burbuļo, bet kāds ap sevi apvilcis tvaika kārtu. Šī vieta, kā minēts "Culture Trip", ir viena no iespaidīgākajām, kur vienuviet iespējams aplūkot tik daudz ģeotermālo objektu. Plašāk lasi te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form