Septiņas skaistākās pludmales pasaulē, kurās aizbēgt no ziemas
Foto: Shutterstock

Ja vismaz daļu no plānotā ceļojuma aizņem nesteidzīga atpūta pie ūdens un plunčāšanās kad vien ienāk prātā, pludmales faktors ir viens no svarīgākajiem, kuru ņemt vērā. Katrai pludmalei ir savs šarms un pievilcība, tāpēc piedāvājam iepazīties ar vienām no skaistākajām pludmalēm pasaulē, kurās aizbēgt no ziemas – kaut tikai virtuāli!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Independant" kopā ar 632 tūrisma jomas žurnālistiem, ceļojumu aģentūru pārstāvjiem un blogeriem sākotnēji izvirzīja 50 labākās pludmales, no kurām mēs tev pastāstīsim par septiņām atzītākajām. Vērtējot pludmales, vērā tika ņemts dabas neskartais skaistums, atrašanās vieta, smilšu un ūdens kvalitāte, kā arī vidējā gaisa temperatūra tajā.

Navagio pludmale, Grieķija

Grieķija ir viena no tām pasaules valstīm, kura var lepoties ar daudzajām un unikālajām salām. Vai biji dzirdējis par salu ar nosaukumu Zakinta (Zakyntos Island)? Ja nē, tad tūdaļ iegaumē, jo tajā atrodas neatkārtojamā Navagio pludmale.

Šajā eksotiskajā vietā labi kontrastē un veiksmīgi vienas otru papildina gan zeltainās un majestātiskās klintis, gan arī tirkīzzilais ūdens. Navagio pludmalē, kura klāta baltām smiltīm un oļiem, iespējams nonākt, tikai mērojot ceļu ar laivu.

Šī ir viena no slavenākajām Eiropas pludmalēm, ko iecienījuši gan laiskas atpūtas cienītāji, gan nirēji. Tomēr tajā ir ne tikai satriecoši skaistas klintis un zila jūra, bet vēl kāds noslēpums – kuģa vraks pašā jūras krastā. Šo noslēpumu esam tev atklājuši šajā rakstā.

Tags

Pludmale Dabas objekti Pasaule ASV Austrālija Grieķija Meksika Šeišelu salas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form