Septiņi brīnumaini galamērķi, kas savaldzinās ikvienu ceļotāju
Foto: Shutterstock

Jā, ceļošana vēl joprojām galvenokārt pieejama tikai virtuāli, tomēr neviens neliedz pasapņot un, iespējams, izvēlēties galamērķi laikam, kad atkal varēsim bez raizēm doties uz jebkuru pasaules malu. Lūk, brīnišķīgi objekti visā pasaulē, kas nudien savaldzinās ikvienu ceļotāju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ūdenskritums, ko apvij stāsts par septiņām māsām – vecmeitām

Skaistā Norvēģija pavisam noteikti ir ikviena dabas mīļotāja sapņu galamērķu sarakstā, jo tajā var aplūkot daudz brīnumainu skatu – sākot ar fjordiem un nebeidzamiem kalniem, beidzot ar tik īpašiem ūdenskritumiem kā šis.

"Dei Sju Systrene" jeb Septiņu māsu ūdenskritums (titulattēlā) Norvēģijā ir viens no tūristu iecienītākajiem un arī fotografētākajiem objektiem apkārtnē. Un kā gan tas tāds varētu nebūt, ja pār klinšaino nogāzi aptuveni no 250 metru augstuma plūst ūdens šļakatas septiņas brangās strūklās, radot visai varenu skatu.

Īpaši skaists skats tūristiem paveras tad, kad ūdenskritumā ir vairāk ūdens, kas parasti ir periodā no maija līdz jūlijam, kad kūst sniegs. Tad var tiešām nolūkoties uz visām septiņām māsām jeb septiņiem ūdenskritumiem vienuviet, minēts "Visit Norway". Turklāt vispasakainākā vieta ūdenskrituma vērošanai pavisam noteikti ir no kuģīša, kas ved pa tuvējās upes līkločiem.

Arī šo vietu apvij leģendas un senas teikas. Vietējie runā, ka visas septiņas māsas bijušas vecmeitas, bet ūdenskritums otrpus fjordam esot bijis pielūdzējs, kas nespējis iekarot jauno dāmu sirdis.

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam