Septiņi pasaulē augstākie torņi ar skatu platformām
Foto: Shutterstock

Tie stiepjas ievērojamā augstumā un, ja vien dūša nav saskrējusi papēžos, interesentiem piedāvā brīnumainus skatus. Iedvesmojoties no "World Atlas", aicinām iekārtoties ērtāk un aplūkot septiņus augstākos torņus pasaulē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tokyo SkyTree"

Septiņi pasaulē augstākie torņi ar skatu platformām
Foto: Reuters/Scanpix


Visaugstākais tornis pasaulē atrodas Japānā. "Tokyo SkyTree" stiepjas 634 metru augstumā un pavisam noteikti ir ievērības vērts. Ēkas celtniecība tika pabeigta 2012. gadā. Torņa fasāde ir mūsdienīga, tomēr tajā saskatāmas arī japāņu tradicionālās formas.

Tornis tiek izmantots apraides vajadzībām, kalpo kā skatu platforma, kā arī tornī meklējams restorāns. Runājot par tūristiem interesējošajiem skatu laukumiem, to šajā tornī netrūkst. Piemēram, 350 metru augstumā esošā platforma paver 360 grādu skatu uz pilsētu, ļaujot saredzēt vietas, kas atrodas pat 70 kilometru attālumā, minēts oficiālajā mājaslapā. Tāpat nevar neizcelt arī stikla liftu, kas ved uz vēl vienu skatu platformu un liek asinīm ritēt straujāk. Pastaigājoties pa augstāko skatu platformu, kas atrodas 450 metru augstumā, pārņems sajūta, ka pastaigājies pa mākoņiem.

  • Ko vēl bez šī iespaidīgā torņa meklēt Japānā, atradīsi šeit.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam