Seši dabas brīnumi, kuri ceļotājiem kaut reizi dzīvē būtu jāredz
Foto: Shutterstock

Katram ir savi iemesli, kāpēc doties ceļojumos – kāds grib vienkārši atpūsties, cits vēlas paplašināt savu redzesloku un zināšanas, bet vēl kādam ceļošana jau kļuvusi par dzīvesveidu. Tiem, kuri sevi sauc par ceļošanas entuziastiem, ļoti iespējams, ir izveidots saraksts ar pilsētām, kuras dzīvē vēlētos apmeklēt, bet, kā ir ar dažādiem dabas brīnumiem?

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau esam vēstījuši par vietām, kurās cilvēkiem, kuriem patīk ceļot un iepazīt zemes aiz savas valsts robežām, noteikti vajadzētu kādā atvaļinājumā vai brīvdienās nonākt. Sarakstā minama Zalcburga ar mūzikas noslēpumiem, Brige un Beļģijas mazpilsētu šarms, Londona, kurā nav tikai sarkanie busiņi vien vai Jeruzaleme, kurai ir īpaša nozīmē dažādās reliģijās.

Taču par iepazītu konkrēto vietu nevar saukt, ja esi tik vien tai izbraucis cauri vai redzējis no malas, gaidot lidostā nākamo reisu. Veidojot apmeklējamo pilsētu sarakstu, ņem talkā šo rakstu, kurā apkopotas apburošas vietas pasaulē, kuras savām acīm ceļošanas entuziastiem būtu jāredz.

Pārejot no pilsētām pie dabas brīnumiem, jāsaka, ka tie lielā mērā veido valstu vizītkarti tikpat ļoti un spēcīgi kā galvaspilsētas un cilvēki. Tādu, protams, pasaulē ir ārkārtīgi daudz – šoreiz "Tūrisma gids" iepazīstina ar sešiem dabas brīnumiem, kurus ceļošanas mīļiem iespēju robežās kādreiz ieteicams apmeklēt.

Tags

Daba Iedvesma ceļotājiem Algarve Bulgārija Francija Norvēģija Portugāle
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form