Šī gada hokeja galvaspilsēta Ķelne: ko apskatīt un izbaudīt senajā pilsētā pie Reinas?
Foto: Shutterstock

Maija sākums Latvijā viennozīmīgi paiet hokeja zīmē, ļoti daudzi kaislīgi fani arī šogad devušies uz Ķelni atbalstīt savējos. Ko apskatīt un izbaudīt šajā senajā Vācijas pilsētā, ko varenu padarījuši jau romieši?

Ķelne ir skaista un sena pilsēta, kur netrūkst arī iepirkšanās un izklaižu iespēju. Ja plānojat brīvā brīdī apmeklēt veikalus, tad jau pie slavenā Ķelnes doma sākas divas gājēju ielas, kas gluži vai piebāztas ar lielākiem un mazākiem veikaliem, kam pa vidu ir arī gardum gardas beķerejas un nelielas kafejnīcas.

Promenādes Reinas abos krastos būs īstā vieta, kur pa dienu atpūsties un baudīt pavasara saules starus, kā arī iemalkot kafiju, vietējo alu vai turpat pie Ķelnes esošajos laukos augušo vīnogu vīnu.

Šī gada hokeja galvaspilsēta Ķelne: ko apskatīt un izbaudīt senajā pilsētā pie Reinas?
Foto: DELFI

Ja laiks atļauj, varat ar tramvaju aizbraukt arī līdz skaistajai Brīles (Brühl) pilij, ko ieskauj iespaidīgs parks, kuru var apskatīt bez maksas. Arī pati Brīle ir neliela un mājīga pilsētiņa vien dažu kilometru attālumā no Ķelnes.

Lūk, vēl citas idejas, ko apskatīt Ķelnē.

Tags

Hokejs 2017 Šokolāde Vācija Ķelne
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form