Spilgti dzīvot neaizliegsi! Deviņas košas pilsētas un mikrorajoni, kas piesaista ceļotājus
Foto: Shutterstock

Ceļotājus parasti piesaista viss citādais un atšķirīgais, tāpēc braucienu galamērķi tiek meklēti pēc iespējas neparastāki. Dzīvot spilgti neaizliegsi, un pasaulē ir vairākas pilsētas, kuras interesentus no visiem zemeslodes nostūriem piesaista tieši ar ielu un māju daudzveidīgajām krāsām. Vēlamies pastāstīt par astoņām krāsu pārpilnām pilsētām, kuru atsevišķi rajoni reizēm liek pat acīm nožilbt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Buenosairesa, Argentīna

Argentīnas galvaspilsētas Buenosairesas Boka rajons (La Boca) ir vieta, kur var atrast visus iedomājamos krāsu toņus. Šis ir imigrantu rajons, par kura vizītkarti mūsdienās var saukt košās un raibi krāsotās mājas.

Iedzīvotāji savas mājas būvējuši no tuvējās kuģu būvētavās pieejamajiem metāla plākšņu atgriezumiem un māju krāsošanai izmantojuši krāsu pārpalikumus, pareizāk sakot – izmantoja vien tās krāsas, kas tiem bija pieejamas un atbilstošā cenā.

Tas viss ir radījis žilbinošu krāsu salikumus, kas ik gadu piesaista ļoti daudz tūristu. Krāsojums var atšķirties pat durvīm, logu rūtīm un palodzēm.

Ja ir vēlme doties uz šo rajonu un apskatīt krāsaino pilsētas daļu savām acīm, jārēķinās, ka tūristu pieplūdums patiesi ir liels. Šeit ieteicams uzkavēties tik ilgi, kamēr būsi apskatījis glītās mājiņas un iemūžinājis tās gan atmiņā, gan fotogrāfijās. Esi uzmanīgs no uzmācīgiem tirgotājiem – ja vēlies atpūsties kādā kafejnīcā, apskati jau iepriekš, vai cenas nav pārmērīgi augstas.

Uz galvenās ielas Kaminito (Caminito) bieži dejo tango, raksta "Next Stop Latin America"! Plašāk par apskates vietām tango dzimtenē lasi te.

Tags

Brazīlija Dānija Dienvidāfrika Francija Indija Itālija Maroka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form