Unikālas, sirreālas un pat spokainas: neparastas vietas, kas piesaista tūristus
Foto: Shutterstock

Pasaule ir pārsteigumiem pilna, un to pierāda arī daba! Tā glabā neskaitāmas brīnumainas vietas, kas šķiet pat prātam neaptveramas. Šoreiz "Tūrisma Gids" izcēlis piecas interesantas, spocīgas, neparastas un elpu aizraujošas vietas apkārt pasaulei!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

'Dead vlei' Namībijā

Unikālas, sirreālas un pat spokainas: neparastas vietas, kas piesaista tūristus
Foto: Vida Press

Savdabīgā vieta, ko tūristi vislabāk pazīst pēc nosaukuma "Dead vlei", atrodas Namībijā. Lai šajā interesantajā vietā nokļūtu, no autostāvvietas nepieciešams veikt aptuvenu kilometru garu ceļu pa tuksnesi. Līdzko sasniegts galamērķis, acīm paveras visai neparasts skats – smilšu ieskautā lokā, stalti stāv visai spocīgi koki.

Reiz gar šo iecienīto apskates objektu plūda upīte, tomēr klimata pārmaiņu rezultātā tā izsīka, aiz sevis atstājot neiedomājamu sausumu. Koki nespēja augt pilnvērtīgi, atņemot no šīs vietas pēdējās dzīvības pazīmes, skaidro "Huffingtonpost".

Lai arī šī vieta ir īstens tūristu un fotogrāfu magnēts, jo oranžīgās un baltās smiltis, tumšie koki un zilās debesis veido brīnumainu kontrastu, to dabas varenību, kas sajūtamā šajā vietā, fotogrāfijā iemūžināt ir visai grūti.

Vairāk par šo spokaino vietu lasi šeit.


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form