Varena skatu platforma Ķīnā, kuru papildina mākslīgi veidots ūdenskritums
Foto: Kadrs no video

Pastaigu takas un skatu platformas augstu gaisā pavisam noteikti ir tūrisma objekti, kas izkausējuši tūristu sirdis. Un šis ir viens no tiem objektiem, kas prot sajūsmināt!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šādu vietu iespējams atrast Ķīnā (precīzāk – "Guangdong"), kur, skarbu kalnu ieskauts, atrodas Debesu koridors ("Sky Corridor").

Nepietiek jau ar to, ka skatu platforma atrodas varenā augstumā, liekot pabaiļoties bijīgajiem, asākas izjūtas šai pastaigai piešķir arī stiklotā grīda.

Kas interesanti, šo platformu papildina arī mākslīgi veidots ūdenskritums, kas gāžas lejup 500 metrus dziļajā aizā, skaidrots "Culture Trip". Skaists skats ir arī vakarā, kad skatu platformu izgaismo divi tūkstoši gaismiņu. Turklāt, kā minēts portālā "Msn", ūdenskritums ir muzikāls, apmeklētājiem dodot iespēju raudzīties uz interesantu šovu.


Brīvdienas Ķīnā noteikti var pārvērsties īstenā piedzīvojumā. Citas idejas, kā atpūtu šajā pasaules malā padarīt vēl īpašāku, meklē te.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form