Igaunija, salas
Foto: Mihails Ignats, aerolatvija.lv

Igaunijai pieder gana daudz salu, bet tikai dažas no tām ir apdzīvotas. Populārākās Igaunijas salas ir Sāremā, Hījumā, Kihnu, Vormsi un Muhu, kas, protams, katra priecē ar savām niansēm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mūsu ziemeļu kaimiņiem ir tik daudz salu, ka pirms nesen kāds igaunis gribēja pārdot Vīrelaidas saliņu kādam latvietim, tik vien tāpēc, lai arī mums Baltijas jūrā būtu pašiem sava sala.

Lai vai kā, salu valdzinājums tomēr ir neapstrīdams, un to pierādījis arī "AeroLatvija.lv" aerofotogrāfs Mihails Ignats, kurš šajā vasarā pandēmijas ierobežojumu dēļ priekšroku devis kaimiņzemju apskatīšanai, kas rezultējusies skaisti iemūžinātos kadros.

Uzņemtajos foto iespējams aplūkot Sāremā un Hījumā burvību un to apkārtnes šarmu.


Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form