Virs mākoņiem vai klints malā: piecas unikālas šūpoles, kas patiks drosmīgajiem
Foto: Kadrs no video

Ja tavai ikdienai pietrūkst asuma, vērts pasapņot par kādu izklaidi, kas liks tauriņiem dancot vēderā. Šūpoles nebūt nav tikai bērnu izprieca, bet var uzjundīt neaprakstāmas emocijas arī lielākajiem. Šūpošanās iespaidīgā augstumā, virs mākoņiem vai klints malā? Turpinājumā piedāvājam piecas unikālas šūpoles pasaulē.

Iespaidīgas šūpoles Ķīnā 320 metru augstumā

Šādas sajūtas pavisam noteikti piedāvā lielās šūpoles Henaņas provincē, Ķīnā. Tās atrodas ļoti gleznainā vietā, proti, pie ainaviskas aizas. Ja bailēs acis nav aizžmiegtas, tad, tieši šūpojoties, to apskatīt var vislabāk.


Ikvienam ir iespēja pielāgot šūpošanos savām vēlmēm, jo aizas malā pieejama dažāda augstuma sastatnes, kurās iekārtas šūpoles. Balstu augstumi variē no 13 līdz 20 metriem, ļaujot katram izvērtēt, cik asas sajūtas viņš ir gatavs iegūt šajā ekstrēmajā piedzīvojumā. Te vērts pieminēt, ka lielākās šūpoles uzbūvētas vietā, kur aizas pamatu nav iespējams sasniegt 320 metrus. Nekāda drošības tīkla zem šīm šūpolēm nav, bet interesenti tiek iesieti drošības siksnās un kārtīgi piesprādzēti.

Tags

Aktīvā atpūta ASV Turcija Ķīna Āzija Taizeme Ekvadora Dienvidamerika

Comment Form