Aicina iepazīt Vecrīgas noslēpumus un leģendas, dodoties ekskursijās pa pilsētu
Foto: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja arhīvs

Aprīļa sākumā uz ekskursiju ciklu "Vecrīga - zināmā un nezināmā" tūristu gidus un ikvienu interesentu aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs. Programmā iekļautas septiņas tematiskās ekskursijas Vecrīgā. Darbdienās ekskursijas sāksies pulksten 16, bet sestdien un svētdien – pulksten 11. Pulcēšanās un reģistrēšanās uz katru ekskursiju – muzeja vestibilā, tās norise – Vecrīgā.

Interesenti var apmeklēt visu ciklu vai tikai atsevišķas ekskursijas – pēc izvēles.

Maksa par vienas ekskursijas apmeklējumu ir 10 eiro, par dalību visā ekskursiju ciklā – 70 eiro.
Ekskursijas vadīs vēsturnieki, kas specializējušies Rīgas vēstures izpētē. Dalība septiņās tematiskajās ekskursijās sniegs iespēju klātienē detalizēti iepazīt Vecrīgas ielās un namos rodamos Rīgas vēstures faktus un leģendas, kā arī uzzināt par vēsturnieku izpētīto, par arheologu atklāto Rīgas kultūrslānī, kā arī gūt pieredzi un ieteikumus, kā ar Vecrīgu iepazīstināt tūristus.

Lūk, ekskursiju plāns :

  • Pirmdien, 1. aprīlī, pulksten 16 ekskursiju "Rīdzene - upe zem ielām" vadīs vēsturniece Irēna Strēle;
  • Otrdien, 2. aprīlī, pulksten 16 ekskursiju "Vecrīga leģendās un nostāstos" vadīs vēsturniece Irēna Strēle;
  • Trešdien, 3. aprīlī, pulksten 16 ekskursiju "Rīgas nocietinājumu sistēma. 13.-19.gs." vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis;
  • Ceturtdien, 4. aprīlī, pulksten 16 ekskursiju "Baznīcas, klosteri un kapsētas Vecrīgā" vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis;
  • Piektdien, 5. aprīlī, pulksten 16 ekskursiju "Vecrīgas ielu vēsture" vadīs vēsturniece Zita Pētersone;
  • Sestdien, 6. aprīlī, pulksten 11 ekskursiju "Vecrīgas arhitektūra" vadīs vēsturniece Guna Vainovska;
  • Svētdien, 7. aprīlī, pulksten 11 ekskursiju "Ekskursija Vecrīgā – kā pilsētu atklāt tūristiem" vadīs vēsturniece Irēna Strēle.

Reģistrēties un veikt samaksu varēs muzejā pirms katras ekskursijas par konkrēto ekskursiju vai par visu ciklu kopumā. Lekciju cikla noslēgumā tā dalībnieki varēs saņemt Izziņas par noklausītajām akadēmiskajām stundām.

Informācija: RVKM Komunikācijas darba nodaļā, tālr.: 67356676; 67356677, 67356680. www.rigamuz.lv

Par Vecrīgas apskates objektiem un interesantiem nostāstiem lasi arī šeit.

Source

Tūrismagids

Tags

Ekskursija Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs Vecrīga
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form