Sarkano klinšu taka, Rūcamavots, Cēsis
Foto: DELFI

Vidzemes plānošanas reģions no jūnija līdz novembrim aicina ceļotājus piedalīties tūrisma akcijā #AtklājVidzemi. Akcijas ietvaros caur dažādu vietu stāstiem ikvienam būs iespēja ne tikai piedzīvot Vidzemi no jauna, bet arī laimēt aktīvajai atpūtai noderīgas balvas, pastāstīja Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No 3. jūnija līdz 30. novembrim katru otro nedēļu sociālās vietnes ''Facebook'' grupā "Atklāj Vidzemi", kā arī Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā www.vidzeme.lv tiks publicēts viens stāsts par kādu kultūrvēstures vai dabas objektu Vidzemē, kuru vērts apciemot un izzināt. Lai ceļojums būtu aizraujošās, Vidzemes plānošanas reģiona tūrisma eksperti būs sagatavojuši arī ieteikumus Vidzemes apceļotājiem par interesantiem tūrisma objektiem tuvumā.

Akcijas noslēgumā starp aktīvākajiem ceļotājiem tiks izlozēti trīs balvu komplekti ar aktīvai atpūtai dabā noderīgām lietām.

Akcijas noteikumi:

  1. Tūrisma akcija norisinās no 2021. gada 3. jūnija līdz 30. novembrim.
  2. Lai kļūtu par akcijas dalībnieku un piedalītos balvas izlozē, jāpiesakās ''Facebook'' grupā "Atklāj Vidzemi". Akcijas laikā jāapceļo vismaz piecas akcijas vietas un par katru jādalās ar vienu fotogrāfiju un iespaidiem komentāros pie attiecīgās akcijas vietas ieraksta grupā.
  3. Balvās būs dabas tūrista komplekts – pārgājienu mugursoma un dāvanas no pārgājienu maršruta "Mežtaka". Balvu izloze tiks veikta un uzvarētāji paziņoti līdz 2021. gada 15. decembrim. Uzvarētāji tiks publiskoti ''Facebook'' grupā "Atklāj Vidzemi", kā arī rīkotājs sazināsies ar uzvarētājiem, sūtot privātu ziņu sociālajā medijā ''Facebook''.

Tūrisma akciju #AtklājVidzemi rīko Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona pašvaldībām. To atbalsta garās distances pārgājienu maršruts "Mežtaka".

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form