Aicina piedalīties velobraucienā un iepazīt Salaspils novada dižkokus

Aicina piedalīties velobraucienā un iepazīt Salaspils novada dižkokus
Foto: Publicitātes foto

Lielās talkas dienā – 28. aprīlī – pēc kārtīgas pastrādāšanas, pienākas laba atpūta, tāpēc Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā, kura laikā plānots iepazīt Salaspils un Saulkalnes dižkokus.

Tematiskais brauciens sākotnēji vedīs pa Salaspils pilsētu, tālāk dalībnieki dosies pārbraucienā uz Saulkalni, kur apskatīs dižkokus, ko attīrījuši Salaspils skolēni. Noslēgums paredzēts atpūtas vietā "Jaunkalnes". Atpakaļ uz Salaspili varēs nokļūt ar vilcienu, bet izturīgākajiem speciālisti sola parādīt "slepenās takas", kas ved atpakaļ uz Salaspili. Brauciens vedīs gan pa asfaltētiem ceļiem pilsētā un novadā, gan pa meža takām.

Aicina piedalīties velobraucienā un iepazīt Salaspils novada dižkokus
Foto: Publicitātes foto.

Lai pieteiktos, jāraksta uz e-pastu visit@salaspils.lv līdz 26. aprīlim.

Velobrauciens tiek organizēts projekta "Lejasdaugavas novadu iedzīvotāju iesaiste velo un ūdenstūrisma maršrutu par godu Latvijas simtgadei izstrādē, kā arī vides izglītošanā" īstenošanas gaitā. Projekts tiks realizēts, sadarbojoties sešu novadu (Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Ikšķiles, Stopiņu un Salaspils) pašvaldībām. To līdzfinansē Latvijas vides aizsardzības fonds.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl