Aicina uz bezmaksas kino seansu, kurā izrādīs labākās tūrisma filmas
Foto: Shutterstock

Piektdien, 27. aprīlī, pulksten 17 kinoteātrī "Splendid Palace" (Elizabetes ielā 61) notiks Starptautiskā tūrisma filmu festivāla "Tourfilm Riga" labāko tūrisma īsfilmu parāde. Ieeja šajā filmu seansā ir bezmaksas.

Rīgas pašvaldības organizētajam Starptautiskajam tūrisma filmu festivālam "Tourfilm Riga 2018", kas šajā pavasarī Rīgā notiek jau 11 gadus pēc kārtas, kopumā tika iesūtītas 476 tūrisma īsfilmas no 72 valstīm. Žūrijas vērtēšanai šogad tika nodotas īsfilmas teju no visas Eiropas. Plaši pārstāvēti arī citi kontinenti, sākot ar tādām valstīm kā ASV, Brazīlija, Meksika, Venecuēla un beidzot ar eksotiskiem gala mērķiem, piemēram, Nepāla, Taizeme un Filipīnas.

Festivālu ar savām filmām atbalstījusi arī Starptautiskā tūrisma filmu festivāla komiteja (CIFFT), iesniedzot citos tūrisma filmu festivālos nominētās filmas. No pieteiktajām īsfilmām oficiālajai vērtēšanai tika atlasītas 222 filmas.

Starptautiska žūrija ir izvērtējusi katras filmas ideju, kreativitāti, vizuālos izteiksmes līdzekļus un noteikusi labāko tūrisma filmu katrā no deviņām nominācijām: tūrisma galamērķis – pilsēta, tūrisma galamērķis – reģions, tūrisma galamērķis – valsts, kultūras tūrisms, ekotūrisms, piedzīvojumu tūrisms, tūrisma pakalpojumi, Latvijas tūrisma produkts, kā arī nominācijā pasākumi, izstādes un kongresi.

Vairāk informācijas meklējiet festivāla mājaslapā vai feisbuka lapā.

Source

Tūrismagids

Tags

ASV Splendid Palace Taizeme Brazīlija Filipīnas Meksika Nepāla Venecuēla
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form