Aicina uz ceļotāju akcijas noslēgumu 'Bākā' pie Lubāna ezera
Foto: Publicitātes foto

1. oktobrī, sestdienā, pulksten 18 ūdenstūrisma attīstības centrā "Bāka", Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā notiks noslēguma pasākums tūrisma akcijai "Lubāna ezera noslēpumi 2016". Uz pasākumu aicināts ikviens, kurš piedalījās akcijā un šovasar apceļoja Lubāna ezera apkārtni, stāsta Ligita Harčevska, Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja.

Jāpiebilst, ka tūrisma akcija turpināsies līdz pat 1. oktobrim, tāpēc nekas vēl nav nokavēts – priekšā ir vairākas rudenīgi siltas septembra nedēļas, lai atklātu Lubāna ezera noslēpumus un iepazītu plašo tūrisma piedāvājumu Latvijas lielākā ezera apkārtnē, kas, citu starpā, ir arī pirmā akmens laikmeta cilvēku apdzīvotā vieta Baltijā pēc ledus atkāpšanās, savukārt šobrīd var lepoties ar dabas lieguma statusu un īpaši draudzīgu teritoriju putnu vērošanai – te mīt vairāk nekā 250 putnu sugas.

Tūrisma akcijas laikā no 1. maija līdz 1. oktobrim ceļotājiem ir iespēja apmeklēt 26 tūrisma objektus un saimniecības sešu pašvaldību teritorijā ap Lubāna ezeru. Kopā ar akcijas bukletu katrs ceļotājs saņem dalībnieka karti, kur jāsavāc pieci paraksti no apmeklēto tūrisma objektu saimniekiem. Ja izdodas apmeklēt 10 akcijas objektus, tad var aizpildīt divas dalībnieka kartes – būs divreiz lielāka iespēja laimēt kādu no balvām, jo akcijas noslēguma pasākumā – 1. oktobrī notiks 30 tūrisma uzņēmēju un pašvaldību sarūpēto balvu izlozē.

Lai piedalītos akcijā, aizpildītas dalībnieku kartes varot ņemt līdzi arī uz pasākumu, iesūtīt pa pastu (akcijai "Lubāna ezera noslēpumi 2016", Saieta laukums 1, Madona, LV4801), nosūtīt uz e-pastu tic@madona.lv vai arī atstāt kādā no četriem objektiem: Lubāna mitrāja informācijas centrā, Lubānas tūrisma informācijas un amatnieku centrā, Varakļānu muižas pilī vai ūdenstūrisma centrā "Bāka".

Aicina uz ceļotāju akcijas noslēgumu 'Bākā' pie Lubāna ezera
Foto: "Bāka" vasarā. Publicitātes foto

Akcijas noslēguma pasākuma laikā 1. oktobrī "Bākā" tūrisma saimniecību īpašnieki stāstīs stāstus par dzīvi tūrismā, cienās ar zivju zupu, skanēs pašdarbnieku koncerts, kā arī būšot jautri pārsteigumi un dalīšanās iespaidos par šīs vasaras piedzīvojumiem pie Lubāna ezera. Protams, tiks izlozēti arī 30 veiksminieki, kuri saņems akcijas tūrisma objektu saimnieku un organizatoru sarūpētās balvas.

Līdzi jāņem "groziņš" un labs garastāvoklis.

Pieteikšanās pasākumam līdz 30. septembrim, zvanot pa tālruni +371 27821974.

Source

Tūrismagids

Tags

Madona Rēzekne
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form