Aicina uz tematisko tūrisma vakaru par Santjago ceļu
Foto: Publicitātes attēli

Ceturtdien, 31. janvārī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies 2019. gada pirmais tematiskais tūrisma vakars, kurā stāstīs par Santjago ceļu, kas ir viens no senākajiem un zināmākajiem svētceļojumu maršrutiem Eiropā un iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā, pastāstīja Jelgavas reģionālā tūrisma centra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tematiskā tūrisma vakara "Atklāsmes ceļš Camino de Santiago" viešņa būs ceļotāja, rīdziniece Līga Liepa, kura Santjago ceļā devusies divus gadus pēc kārtas un veikusi 280 kilometrus, sasniedzot galamērķi – Svētā Jēkaba atdusas vietu "Santiago de Compastela" katedrāli Spānijā.

Ceļotāja Līga Liepa aizvadītajā vasarā veikusi ceļu otro reizi un dalīsies pieredzē par maršruta izvēli, redzēto un piedzīvoto. Tāpat viņa dos ieteikumus tiem, kas plāno doties līdzīgā svētceļojumā un iedvesmos tos, kas par šādu ceļojumu vēl domā.

Līga dalīsies ar pieredzi par pārgājieniem un sajūtām, kas rodas, esot ceļā, satiekot visdažādākos ceļa biedrus un gūstot jaunas atklāsmes. "Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien – ikkatrs solis, ko speram ikdienā, ved mūs noteiktā virzienā. Kur tas būs, mēs reizēm pat neapjaušam, bet svarīgi izbaudīt katru soli, katru elpas vilcienu, jo reizēm ceļā atklātās domas vai satiktie cilvēki var mainīt visu dzīvi", stāsta Līga.

Tematiskais tūrisma vakars "Atklāsmes ceļš Camino de Santiago" norisināsies ceturtdien, 31. janvārī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Dalības maksa – divi eiro, pirmskolas vecuma bērniem bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Tags

UNESCO
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form