Aicina uz tradicionālo Valpurģu nakti dabas parkā Tērvetē

Aicina uz tradicionālo Valpurģu nakti dabas parkā Tērvetē
Foto: Tērvetes TIC arhīvs

Daba modusies – viss ņudz, pumpuro, spraucas, skan, čalo, mudž un smaržo, dabai līdzi mostas dabas parka Tērvetē redzamie un neredzamie gariņi un aicina visus līksmoties. Viņus satikt visi varēs tradicionālajā Valpurģu nakts pasākumā.

Jau divpadsmito gadu 30. aprīlī Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē norisināsies ikgadējais pasākums "Valpurģu nakts pavasara mistērijas", kas allaž pulcē lielu skaitu apmeklētāju. Pavasara svinēšana iesāksies Rūķu mežā, kur no pulksten 19 līdz 21 ģimenes tiek aicinātas uz Krēslas stundas pasākumu ar rotaļām, pasaku tēliem, muzikālu uzvedumu un brīnumsalūtu, stāsta Ilona Līduma, Tērvetes tūrisma informācijas centra vadītāja.

Savukārt no pulksten 21 Pasaku mežā pie ugunskuriem naksnīgo sajūtu baudītājus sagaidīs noslēpumainās sila raganiņas. Līdzās esošajā Atrakciju laukumā pavasari ieskandēs muzikālā apvienība "Stiprās sievas" Igetas Gaiķes vadībā, svētku dalībniekus priecēs atraktīvie dejotāji no Rundāles, muzicēs grupa "Radio Orchestra", īpašas sajūtas sagādās uguns žonglieru priekšnesums.

Svētku kulminācija sagaidāma pulksten 23 ar krāšņu gaismas šovu. Pasākums noslēgsies pusnaktī, apmeklētāji aicināti ierasties interesantos tērpos, līdzi ņemot lukturīšus un labu omu. Atraktīvākās un interesantākās maskas saņems balvas. Līdz pasākuma noslēgumam parkā kursēs pasaku bānītis.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl