Aicina uz vasaras sezonas atklāšanu Turaidā
Foto: Publicitātes foto

Tuvojoties maijam, daudzās Latvijas pilsētās un vietās tiek organizēti tūrisma un vasaras sezonas atklāšanas pasākumi. 1. maijā ikviens laipni aicināts uz Turaidas vēsturisko centru, lai apskatītu vairāk nekā 35 ekspozīcijas dažādās ēkās un brīvdabā, izzinātu vēstures stāstus, kā arī baudītu Gaujas senielejas skatus no pils Galvenā torņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ikviens apmeklētājs, īpaši ģimenes ar bērniem, 1. maijā laika posmā no pulksten 11 līdz 17 aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē "Turaidas pils noslēpumi", kuras laikā būs iespēja interaktīvā veidā iepazīties ar atsevišķiem krājuma priekšmetiem, ekspozīciju un interjera elementiem, kā arī apmeklēt šogad atvērtos pils ZA stūra pagrabus un apskatīt pili no jaunas skatu terases.

Šajā dienā un arī visu vasaras sezonu Turaidas muzejrezervātā mākslas telpā darbosies Siguldas mākslinieks Elmārs Gaigalnieks, piedāvājot apmeklētājiem iepazīt smilšu gleznu tapšanas brīnumu, iegūt pastelī vai eļļā gleznotu savu portretu un izbaudīt nesteidzīgas sarunas par mākslu.

Turaidas muzerjezervāts no 1. maija līdz 30. septembrim atvērts katru dienu bez brīvdienām no pulksten 9 līdz 20. Atvērtas ekspozīcijas brīvdabā, Turaidas pilī, baznīcā, Dārznieka mājā un.muižas saimnieciskā centra ēkās, kas atspoguļo Turaidas vēsturiskā centra attīstību tūkstoš gadu garumā Latvijas un Eiropas notikumu kontekstā. Muižas smēdē būs arī iespēja satikt kalēju Andri Ščeglovu.

Vairāk informācijas šeit.

Tags

Gauja Sigulda Turaida
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form