'airBaltic' izziņo 2021. gada vasaras lidojumu grafiku
Foto: LETA

Latvijas lidsabiedrība airBaltic" 10.decembrī publiskojusi savu lidojumu grafiku gaidāmajai vasaras sezonai, kas sāksies 2021. gada 28. martā. Lidsabiedrība plāno savienot Rīgu ar 65 galamērķiem savā maršrutu tīklā un uzsākt lidojumus piecos jaunos maršrutos, pastāstīja lidsabiedrības pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Mūsu darbinieku un pasažieru drošība un veselība bijusi un būs pati svarīgākā. Mēs redzam, ka cilvēki ilgojas pēc ceļošanas. Es ticu, ka pieprasījums pēc lidojumiem sāks pieaugt turpmākajos mēnešos, līdzko tiks ieviesti uzticami risinājumi, tostarp vakcīnas un plašāka testēšana, lai ierobežotu Covid-19 izplatību."

"Lai arī lidošana noteikti būs citāda, mēs paredzam, ka līdz nākamajai vasarai ar noteiktiem ierobežojumiem būs pieejamas plašākas ceļošanas iespējas. Kā vadošajam savienojamības nodrošinātājam Baltijā, mums jābūt gataviem šim brīdim, tāpēc mēs jau tagad esam publiskojuši savu plānoto grafiku. Mēs turpināsim nodrošināt lidojumus uz dažādiem nozīmīgiem biznesa, kā arī populāriem atpūtas galamērķiem," piebilst Gauss.

Lidsabiedrība 2021. gadā plāno sākt lidojumus jaunos maršrutos no Rīgas uz Mančestru Lielbritānijā, Jekaterinburgu Krievijā, Erevānu Armēnijā, kā arī Bergenu un Tronheimu Norvēģijā. Lidsabiedrība cer atjaunot lidojumus 17 dažādos maršrutos, kuros lidojumi ierobežojumu dēļ netika veikti 2020. gada vasarā.

Šobrīd aviokompānija veic tiešos lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz dažādiem Eiropas biznesa centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem.

Pasažieru drošība un veselība ir "airBaltic" galvenā prioritāte. Lidsabiedrība cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Savukārt pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr jāpārliecinās par jaunāko informāciju.

Lai uzzinātu vairāk par jaunajiem "airBaltic" veselības aizsardzības pasākumiem, lūkojies lidsabiedrības mājaslapā.

Tags

airBaltic
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form