Arī septembra nedēļas nogalēs ģimenes un klases ciemos aicina Lotes zeme
Foto: Publicitātes foto

Straujiem soļiem tuvojas pirmais septembris, kad bērniem atkal ir jādodas uz skolu. Ko darīt septembra nedēļas nogalēs, kad ārā vēl ir patīkams laiks un vasaru negribas laist prom? Pateicoties apmeklētāju iniciatīvai, "Lotes zemes" tematiskajam parkam ir mainīts vasaras sezonas slēgšanas laiks – Izgudrotāju ciems būs atvērts arī septembra nedēļas nogalēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Septembris ir īstais laiks, kad ķert pēdējos vasaras iespaidus un piedzīvojumus svaigā gaisā. Rudens sākums arī dabu ietērpj zeltainā noskaņā, un kāpēc gan to nepavadīt kaimiņvalstī Igaunijā un neizmantot zeltītā rudens tūrisma iespējas?

Viens no tematiskā parka idejas autoriem Reins Malsubs apgalvo, ka, pateicoties apmeklētāju atsauksmēm, doma par parka sezonas pagarināšanu bijusi jau kādu laiku. "Pētot mūsu apmeklētāju vēlmes un paradumus iepriekšējās sezonās, kad ģimenes aktīvi pavadīja laiku kopā un uzkrāja Izgudrotāju ciemā piedzīvotās sajūtas visam gadam, var secināt, ka augustā slēgt vasaras sezonu ir par ātru, un mēs piedāvājam to pagarināt līdz pat septembra beigām," apgalvo Reins Malsubs.

Tematiskais parku var apskatīt, braucot uz Pērnavu. Tas atrodas pie vēsturiskās pilsētas robežas. Braucot no Rīgas, pa ceļam var vērot Latvijas piejūras daudzveidīgo reģionu, kuru nomaina Igaunijas ziemeļnieciskā ainava ar skarbo piejūras vidi.

Arī septembra nedēļas nogalēs ģimenes un klases ciemos aicina Lotes zeme
Foto: Publicitātes foto

Gandrīz visus Andrusa Kivirehka aprakstītos izgudrojumus stāstā "Lote no Izgudrotāju ciema" varēsi apskatīt un izmēģināt dzīvē kopā ar ciema iemītniekiem. Bērni varēs izzināt ciema noslēpumus un paciemoties pie Lotes un viņas draugiem

Sezonas pagarināšana ļauj skolas grupām un bērnudārziem plānot ceļojumus un ekskursijas septembra nedēļas nogalēs. "Lotes zeme" būs atvērta septembra nedēļas nogalēs no pulksten 10 līdz 18.

Idejas, ko vēl apskatīt Pērnavā, smelieties šeit. Savukārt par netālu esošajām Tori Elles klintīm lasiet šeit.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Bērni Igaunija Lote no Izgudrotāju ciema Pērnava Igaunija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form