Astoņi Ziemassvētku tirdziņi Eiropā, kur notvert svētku sajūtu
Foto: Shutterstock

Lai arī šķiet, ka nupat aizvadījām vasaru, tūlīt pat jau klāt būs decembris ar tik pazīstamo svētku kņadu. Ja ir vēlēšanās svētku sajūtu noķert savlaicīgi un doties nelielā ceļojumā, lūk, tūrisma aģentūra "Latvia Tours" apkopojusi Eiropas skaistākos Ziemassvētku tirdziņus. To krāšņums vienaldzīgus neatstās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ap Ziemassvētku tirdziņiem virmo maģiska aura, kas silda mūsu sirdis un piepilda dvēseli ar prieku. Ziemassvētku dziesmu skaņa, piparkūku smarža un pilsētu laukumi, kurus pārklāj tirgotāju mājiņas, lai piedāvātu tradicionālos ēdienus un skaistākās dāvanas. Šodien Ziemassvētku tirdziņš vairs nav tikai tradīcija Vācijā, Francijā un Austrijā, bet tā ieviesusies arī citviet Eiropā.

"Gadu no gada ļoti pārsteidz skaisti tirdziņi Prāgā, Vīnē, Budapeštā un Kopenhāgenā. Un konkurētspējīgi ir arī tepat Tallinā un, protams, Rīgā. Ārvalstu tūristi mūsu tirdziņus atzīst par vieniem no skaistākajiem Eiropā. Tallinā un Rīgā tirdziņos iespējams apskatīt arī īstus dzīvniekus. Tepat Rīgā tiek izveidota "Trušu karaliste", bet Tallinā apskatāmi zaķi, kazlēni, jēriņi un zosis," stāsta "Latvia Tours" direktore Ieva Keiša.

Ik gadu uz pasaules fona ar Ziemassvētku parādi izceļas tirdziņš Briselē. Cauri pilsētai tiek vestas milzīgas instalācijas, Ziemassvētku tēli, braucošas kamanas un lelles sniegavīru formā. Elpa aizraujas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem! Taču šis nav vienīgais!

Lūk, astoņi elpu aizraujoši Eiropas Ziemassvētku tirdziņi, lai bez svētku sajūtas neatstātu nevienu.

Tags

Ziemassvētki Somija Austrija Eiropa Sarakstu karuselis Ziemassvētku tirdziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form