Atcelts pavasara šovs 'Lido zivis Kuldīgā'; interesentus aicina zivis lūkot tiešsaistē
Foto: Inese Krone

Ņemot vēra valstī esošo situāciju, pavasara palu šovs "Lido zivis Kuldīgā", kas bija plānots 25. aprīlī, šogad tiek atcelts, "Tūrisma Gidam" pastāstīja Kuldīgas aktīvās atpūtas centra pārstāve Jana Bergmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Prognozējams, ka, iestājoties siltākiem laika apstākļiem, zivju lēkšana varētu sākties pavisam drīz, proti, marta beigās, un turpināties vismaz mēnesi. Taču, ņemot vērā situāciju valstī, Bergmane mudina interesentus šo procesu vērot, izmantojot tiešsaistes kameru (to meklē šeit).

Savukārt vaicāta, kāds Kuldīgā ir tūristu pieplūdums brīvdienās, Bergmane teic, ka apmeklētāju aktivitāte ir novērota pastaigu un purva takās, un dabas objektos, kas ir ārpus pilsētas. Arī šajā laikā Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs aicina izmantot jau esošos produktus – dabas takas Kurzemē , Jūrtaku, Mežtaku. "Kā labākos pārvietošanās veidus iesakām kājāmiešanu un riteņbraukšanu. Dodoties atpūtā dabā, būsim atbildīgi viens pret otru, kā arī pret dabu," tā Bergmane.

Tags

Paliec mājās Kuldīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form