Augustā Daugavas lokos norisināsies tūrisma triatlons
Foto: Publicitātes foto

1. augustā Daugavas loku teritorijā norisināsies tūrisma triatlons, kas šogad, pretēji iepriekšējie gadiem, nebūs balstīts uz sacensību pamata, bet gan uz atjautību un vērīgumu, baudot dabu un iepazīstot plašās Augšdaugavas novada tūrisma iespējas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tūrisma triatlons norisināsies Augšdaugavas novada Naujenes pagastā, Slutišķu un Dileviču ciemu teritorijā. Ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma tiek aicināts ļauties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam.

Ja tu proti soļot, braukt ar velosipēdu, airēt kanoe laivu (smailīti), esi attapīgs dabas mīļotājs, tad šis piedzīvojums ir domāts tieši tev! Tūrisma triatlonā aicina piedalīties ģimenes, draugus, kolēģus un ikvienu, kuram patīk ceļot un iepazīt arvien jaunas, interesantas vietas skaistajā Augšdaugavas novadā.

Tūrisma triatlona trase tiks iedalīta trijos posmos Daugavas loku teritorijā. Varēs baudīt laivošanu, riteņbraukšanu un soļošanu, iepazīstot tūrisma objektus un iesaistoties interaktīvos un atraktīvos uzdevumos. Nepieciešams labs garastāvoklis, uzlādēts mobilais telefons un interneta pieslēgums, vismaz kādam no komandas dalībniekiem, jo uzdevumi būs saistīti ar foto orientēšanos.

Attapīgākie un vērīgākie tiks apbalvoti. Balvu saņems arī piedzīvojuma jaunākais un vecākais dalībnieks un lielākā komanda.

Savu komandu iespējams pieteikt, aizpildot anketu.

Vairāk informācijas par pasākuma norises vietu, laiku un citiem svarīgiem jautājumiem atrodama pasākuma nolikumā.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, ceļot, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form