Baldonē marta nogalē varēs apgūt pirtnieku gudrības
Foto: Publicitātes foto

Lai popularizētu latviešu amatu prasmes, Baldones novads jau ceturto gadu piedāvā īpašu programmu "Meistaru dienas Baldonē".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Akcija "Satiec savu meistaru" ļaušot iepazīties ar pirts "Lejasmārtiņi" pirtnieku zināšanām un padomiem, savukārt dabīgās kosmētikas ražošanas noslēpumus atklās meistare no "KazasLaukos". Šie meistari rādīs un nodos prasmes noslēdzošā pasākuma "Meistaru dienas Baldonē" ietvaros, kas norisināsies Mercendarbes muižā. Pasākuma laikā varēs uzzināt arī par dabiskās kosmētikas pagatavošanas noslēpumiem, dalīsies "Simlachy remedies'' un par dažādiem pirts rituāliem, stāstīs un rādīs sertificēti pirtnieki.

Pasākumi norisināsies no 31. marta līdz 2. aprīlim, tradicionālā Latvijas mēroga pasākuma "Satiec savu meistaru" ietvaros, lai sekmētu kultūras mantojuma pārmantošanu, kā arī vēstītu plašākai sabiedrībai par meistariem, viņu zināšanām un prasmēm.

Papildu informācija par pasākumu no 31.marta līdz 2.aprīlim norisi un programmu www.baldone.lv.

Tags

Satiec savu meistaru
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form