Februāra sākumā ar dažādām aktivitātēm un pasākumiem Balvi svinēs 95 gadu jubileju
Foto: Publicitātes foto

11. februārī aprit 95 gadi kopš Balviem piešķirtas pilsētas tiesības un, lai atzīmētu svētkus, jau no 6. februāra notiks vairākas dažāda veida aktivitātes, kas patiks gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Balvu novada pašvaldība informē, ka 6. februārī ikviens interesents aicināts uzspēlēt florbolu, 8. februārī būs iespēja izmēģināt komandas spēli MAMANET, bet 9. februārī Balvu peldbaseinā būs gan ūdens aerobika, gan peldētprasmes apgūšana trenera vadībā. Sportiskas aktivitātes turpināsies arī 12. februārī, kad uz Balvu ezera norisināsies atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā, bet Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā varēs uzspēlēt novusu, galda tenisu, šahu, dambreti un mest šautriņas.

Balvu pilsētas 95 gadu jubileja tiks svinēta arī ar dažādiem koncertiem visas nedēļas garumā. 9. februārī pilsētu svētkos iepriecinās bērni un jaunieši koncertuzvedumā "Mēs savai pilsētai – skaties, klausies, priecājies!", 10. februārī paredzēts grupas "Otra Puse" koncerts, bet 11. februārī notiks Balvu pilsētas dzimšanas dienai veltīts koncerts "Mana pilsēta gadalaikos rotāta". Svinību nedēļu noslēgs Balvu Mūzikas skolas audzēkņu koncerts 12. februārī.

Katra mēneša otrā sestdiena Balvos nav iedomājama bez Lauku labumu tirdziņa, un 11. februārī apritēs 10 gadi kopš notiek šie ikmēneša tirdziņi, tāpēc šajā dienā būs īpaši padomāts par svētku noskaņu. Kad būs iegādāti dažādi lauku labumi, mājražotāju gardumi un amatniecības izstrādājumi, ikviens tiek aicināts iepazīt Balvus pilsētpārgājienā, kurā būs gan iespēja ieklausīties vēstures faktos, gan pavērot, kā ražo, rada un strādā Balvu uzņēmēji.

Pilsētas dzimšanas diena tiks svinēta arī ar diskusiju "Balvi bija, ir un BŪS", kurā piedalīsies bijušie pilsētas vadītāji un esošā pilsētas pārvaldes vadītāja, tiks atklātas dažādas izstādes – izstāde Balvu Novada muzejā "Dedz gaismu sevī", izstāde Balvu Centrālajā bibliotēkā Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde "KOPĀ – Balvi zied!", Balvu Kultūras un atpūtas centrā Balvu radošo rokdarbnieču darbu izstāde "Dāvana pilsētai dzimšanas dienā".

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.