Foto: Kā ļaudis dzīroja Sabiles Vīna svētkos

Foto: Kā ļaudis dzīroja Sabiles Vīna svētkos
Foto: Publicitātes attēli

No 25. līdz 29. jūlijam Sabilē dzīroja teju katrā mājā un ieliņā, jo šajās dienās pilsēta svinēja ikgadējos Vīna svētkus, kuri, starp citu, šogad norisinājās jau divdesmito reizi.

Svētki ar muzikālu pikniku pilskalnā sākās jau trešdienā, bet turpinājās ar Strazdes amatierteātra izrādi, svētku koncertu un zaļumballi ceturtdienā. Arī piektdien pilsētas viesus iepriecināja vietējo sagatavoti priekšnesumi, meistarklases, kā arī dažādu mākslinieku uzstāšanās.

Nedēļas nogale bija notikumiem bagātākā. Tā sākas ar pilsētas modināšanu un vīndaru, amatnieku un mājražotāju tirdziņu un dažādām darbnīcām, kā arī svētku atklāšanu pie Vīna kalna un atklāšanas gājienu. Svētki turpinājās ar plašu programmu visiem vecuma ļaudīm, kurā ikviens varēs atrast sev tīkamu priekšnesumu vai nodarbi.

Ja nepaspēji uz šo pilsētu aizbraukt svētku laikā, neķer kreņķi, jo Sabile piedāvā interesantas apskates vietas visu gadu. Ko apskatīt šajā pilsētā, meklē šeit.

Bet, lūk, turpinājumā ieskats no kolorītajiem svētkiem!

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl