Foto: Parādes brauciens 'Ērenpreisam 126' Mazsalacā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Nedēļas nogalē, no 21. jūlija līdz 23. jūlijam, notiek Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Trīs dienu garumā notiek dažādi pasākumi, tostarp foto orientēšanās, Bulciņu festivāls, viktorīnas, koncerti un citi. Viens no svētku galvenajiem notikumiem bija parādes velobrauciens no Parka ielas, pa pilsētas ieliņām līdz Valtenberģu muižai, kur notika fotografēšanās kopbildei. Pasākums pulcēja kuplu apmeklētāju skaitu, kas, ģērbušies retro tērpos vizinājās uz atbilstoša stila velosipēdiem.

Foto: Parādes brauciens 'Ērenpreisam 126' Mazsalacā
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Mazsalacas pilsētas svētki turpināsies arī svētdien, kad jau pulksten 7.30 sāksies makšķerēšanas sacensības ģimenēm, no pulksten 8 gadatirgus Rūjienas ielā un pulksten 13 Mazsalacas pilsētas kapu svētki. Savukārt pulksten 16 paredzēta projekta "1863" robežstaba ierakšana pilsētas centrā un pulksten 18.36 koncerts Skaņākalna dabas parkā. Par pārgājienu uz Mazsalacu un koncertu, ko rīko fonds "1836", vairāk lasiet šeit.

Tags

Mazsalaca
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form