Idejas gardēžu ceļojumam uz kaimiņzemi: kuri ir smalkākie Igaunijas restorāni?
Foto: Flavoursofestonia.com

Pēdējo gadu laikā ēdiena un restorānu kultūra Igaunijā gājusi uz priekšu straujiem soļiem. Spilgts apliecinājums tam ir gadskārtējā restorānu ceļvedī "Flavours of Estonia" ("Igaunijas garšas") apkopotie restorāni. Šoreiz Igaunijas restorāni guvuši jaunu kvalitātes apliecinājumu, jo pirmo reizi izvērtēti pēc Ziemeļeiropas ietekmīgākā restorānu ceļveža "White Guide" kritērijiem. Tas Igaunijas 25 labākajiem restorāniem nodrošinājis iekļūšanu par Ziemeļeiropas restorānu Bībeli dēvētajā restorānu ceļvedī.

Lūk, Igaunijas labākie restorāni pēc "White Guide Nordic" ekspertu vērtējuma.

Labākais restorāns – muižā uz salas

Idejas gardēžu ceļojumam uz kaimiņzemi: kuri ir smalkākie Igaunijas restorāni?
Foto: Flavoursofestonia.com


Restorāns "Alexander" atrodas Muhu salā, Padastes muižas Kungu mājā.
Restorāns piedāvā Ziemeļvalstu salu virtuvi, kas, iedvesmojoties no Muhu un apkārtējo salu tradicionālās virtuves, vienlaikus apvieno vietējās tradīcijas un sezonālo produktu garšu daudzveidību.

Pēc "White Guide Nordic" vērtējuma tas ievietots arī Ziemeļvalstu labāko restorānu starpā.

Vairāk par Muhu salu un citām Igaunijas salām, lasiet šeit.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl