Iespaidīgi foto: Gadskārtējā Uguns nakts Vienkoču parkā

Iespaidīgi foto: Gadskārtējā Uguns nakts Vienkoču parkā
Foto: Rihards Vidzickis

Pagājušā nedēļas nogalē, proti, 6.oktobrī, Vienkoču parkā Līgatnē norisinājās Uguns nakts, kas vienuviet pulcēja prāvu skaitu interesentu.

Vienkoču parks ir pastaigu un atpūtas parks, kurā izveidotas takas ar tematiskiem apskates un izziņas objektiem. Parkā izvietoti vēsturisku muižu un citu ēku maketi, koka skulptūras, etnogrāfiskas ēkas, vienkoču laivas, darvas ceplis, kā arī citi interesanti apskates objekti.

Gadskārtējā Uguns nakts tiek dēvēta arī par gaismas un noskaņu vakaru, kur mērķis ir rudens dienu padarīt ilgāk gaišu, kā arī gūt spēku tumšajai ziemai ar sveču gaismu un siltumu.

Pēc pulksten 18 sākās gaismas meža iedegšana, kas ir svarīgākā Uguns nakts vieta, kur, neatkarīgi no apmeklētāju skaita, valda silta gaisma un klusums. Ar gaismas iedegšanu sākās arī senie danči, bet vēlāk notika tradicionālais lāpu gājiens pa parka takām, veidojot šķietami nebeidzamo uguns čūsku. Lāpu gājiena noslēgumā notika arī uguns žonglieru šovs, kā arī pasākuma laikā darbojās amatnieku darbnīcas, zirgu izjādes, loka šaušana un citas aktivitātes.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl