Jelgavā velo ekskursijas laikā izzinās grupas 'Prāta Vētra' gaitas
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 21. jūlijā, Jelgavā, pulksten 11 tiks dos starts ekskursijai, kuras laikā interesenti varēs uzzināt daudz jauna un nezināma par grupu "Prāta Vētra", kas savu darbību 1989. gadā uzsāka tieši šajā Latvijas pilsētā. Ekskursijas "Prāta Vētras ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai" laikā visi dalībnieki aicināti pārvietoties ar velosipēdiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dienā, kad "Prāta Vētra" atklās koncertturneju "Skārda bungu tūre" un ar pirmo koncertu uzstāsies savā dzimtajā pilsētā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar "Pepijas velomāniju" aicina izzināt grupas puišu sendienu piedzīvojumus dažādās Jelgavas vietās.

Velo ekskursiju 20 kilometru garumā pa Jelgavu vadīs gide Zane Grava, kura jau piekto reizi organizē ekskursiju pa pazīstamās latviešu grupas pēdām pilsētā.

Velo ekskursijas maršrutā paredzēts doties gar bērnudārzu "Zemenīte", kur pirmās gudrības smēlušies Kaspars Roga un Renārs Kaupers, Jelgavas Mūzikas skolu, kuru absolvējis Māris Mihelsons, bijušo Jelgavas 1. ģimāziju, kur mācījušies puiši, un vēl citām vietām. Ekskursijas laikā paredzētas arī erudīcijas spēles un citi pārsteigumi.

Lai piedalītos velo ekskursijā, līdzi jābūt velosipēdam tehniski labā stāvoklī, laikapstākļiem piemērotam apģērbam, apaviem, dzeramajam ūdenim. Iespējama velosipēdu noma, iepriekš sazinoties ar "Pepijas velomāniju" pa tālruni 29733112.

Velo ekskursija "Prāta Vētras ceļš no skolas aktu zāles līdz arēnai" sāksies no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Atgriešanās plānota ap pulksten 15. Dalības maksa ir 2,50 eiro, skolēniem - 1,50 eiro. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Tags

Aktīvā atpūta Ekskursija Jelgava Prāta vētra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form